Drzewka owocowe – województwo śląskie, szkółka drzewek Waleczek

Drzewka owocowe – województwo śląskie

Aktywne filtry

Naszym Klientom proponujemy szeroki wybór drzewek owocowych przeznaczonych do uprawy zarówno w przydomowych ogrodach i sadach, jak i w profesjonalnych nasadzeniach towarowych. Wśród oferowanych przez nas odmian drzewek owocowych znajdą Państwo m.in. gatunki dwuletnie typu knip-boom, drzewka klasyczne oraz popularne odmiany retro. Dostępne w naszym asortymencie, cieszące się dużą popularnością odmiany to m.in.: Antonówka, Malinówka, Szara Reneta czy Klapsa. Do profesjonalnego sadownictwa polecamy odmiany Jonagored Supra, Reno 2 (Szampion), Golden Delicious Reinders oraz Red Double Rubin. Oferujemy także wiele innych odmian znanych i lubianych owoców, takich jak wiśnie, czereśnie, śliwy. Jesteśmy jednym z większych producentów drzewek owocowych w województwie śląskim. Doradzamy w zakresie opieki nad kupionymi sadzonkami i sprzedajemy potrzebne do pielęgnacji akcesoria.

Podkładki wegetatywne pod drzewka owocowe

W naszej ofercie Klienci znajdą również podkładki wegetatywne pod drzewka owocowe. Oferowane przez nas podkładki wegetatywne pochodzące z cenionych mateczników jabłoni, czereśni i gruszy zapewniają roślinom znakomicie rozwinięty system korzeniowy, dzięki któremu pobierają one z gleby niezbędne dla prawidłowego rozwoju składniki odżywcze.

Zalety uprawy drzewek owocowych

Jako doświadczony producent drzewek owocowych, które doskonale nadają się do posadzenia na działce, w przydomowym ogródku lub w sadzie, mamy świadomość, jak wiele korzyści odżywczych i środowiskowych niesie uprawa tych roślin. Od jabłek i gruszek po czereśnie i śliwki, owoce zawierają cenne składniki odżywcze. Dostarczają one niezbędnych witamin, minerałów oraz flawonoidów, czyli naturalnych przeciwutleniaczy. Jabłka i gruszki są bogate w witaminę C i błonnik, z kolei czerwone owoce, na przykład wiśnie, mają w składzie antocyjany słynące z właściwości przeciwnowotworowych i poprawiających funkcjonowanie układu krążenia. 

Ponadto drzewka owocowe oferują wiele korzyści dla środowiska, takich jak zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza, zapobieganie erozji gleby oraz zapewnienie cienia i schronienia dla dzikich zwierząt. Są ważnym elementem ekosystemu. 

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło