Duże sadzonki drzew – rośliny owocowe, szkółka drzew Waleczek

Duże sadzonki drzew. Rośliny owocowe

Aktywne filtry

W asortymencie naszej szkółki drzewek nie brakuje również roślin owocowych. Są wśród nich duże sadzonki drzew owocowych, drzewka kolumnowe i karłowe oraz krzewy owocowe. Tak duży wybór sprawia, że możesz u nas nabyć od razu wszystkie potrzebne sadzonki do nowo zakładanego ogrodu lub sadu. Oferujemy wiele popularnych i mniej znanych odmian jabłoni, grusz, śliw i wiśni, a także drzewka kolumnowe i karłowe. Klientom proponujemy szeroki asortyment krzewów owocowych. Oferujemy przeznaczone do ogrodowych lub szklarnianych upraw, starannie wyselekcjonowane sadzonki rodzimych i zagranicznych krzewów owocowych. Poza popularnymi gatunkami krajowymi w swojej ofercie posiadamy odmiany takie jak: borówka amerykańska czy jagoda kamczacka.

Owoce prosto z krzaczka

Drzewa i krzewy owocowe są doskonałym dodatkiem do każdego ogrodu. Są ozdobą, zapewniają cień, a przede wszystkim dają pyszne owoce. Soczysta borówka prosto z krzaczka, słodka malina, cierpka porzeczka i nieśmiertelny agrest to tylko niektóre z oferowanych przez nas odmian krzewów owocowych. Ich największy poza smakiem walor to duża zawartość cennych dla zdrowia witamin i mikroelementów. Postępując zgodnie z naszymi poradami pielęgnacyjnymi, w swoim sadzie i ogrodzie w łatwy sposób wyhodują Państwo pyszne i zdrowe zbiory. Owoce z własnych upraw nie tylko smakują najlepiej – co do własnoręcznie wyhodowanych zbiorów możemy mieć również pewność, że są one w pełni naturalne i wolne od chemikaliów.

Pielęgnacja roślin owocowych zazwyczaj nie jest bardzo skomplikowana. Trzeba jednak pamiętać o nawadnianiu w okresach suszy i nawożeniu według potrzeb danego gatunku. Sadząc drzewo owocowe, należy wybrać miejsce z dobrym drenażem i dostępem do słońca. Gleba powinna być dobrze spulchniona i wzbogacona o substancje organiczne, takie jak kompost lub obornik. Po posadzeniu należy regularnie podlewać, aż drzewo się zadomowi. Aby utrzymać kształt i wielkość rośliny, należy ją regularnie przycinać. Należy ją również regularnie nawozić, aby zapewnić prawidłowy wzrost i produkcję owoców. O szczegółach dotyczących pielęgnacji danego gatunku informacji udzieli pracownik szkółki. Zapraszamy do kontaktu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło