Sadzonki drzew liściastych – szkółka drzewek, sklep Waleczek

Sadzonki drzew liściastych

Aktywne filtry

W naszym asortymencie są wysokiej jakości sadzonki drzew liściastych gotowe do posadzenia. Rośliny były przechowywane w odpowiednich dla gatunku warunkach i poddawane starannej pielęgnacji każdego dnia. Mają dobrze rozwinięty system korzeniowy, są zdrowe i odporne na choroby. W ofercie naszej szkółki drzewek znajdą Państwo wiele gatunków drzew liściastych. Klientom polecamy popularne i egzotyczne odmiany, które doskonale sprawdzają się w naszym klimacie. Na naszą ofertę składa się kilkadziesiąt różnych gatunków i odmian roślin liściastych, w tym materiał szczepiony. W naszym asortymencie drzew liściastych mamy odmiany takie jak: brzoza, wiąz, grab różne odmiany klonów m.in. czerwony, zielony, żółty i palmowy oraz catalpa kulista.

Piękny ogród przez cały rok

Jako jeden z większych producentów drzewek ozdobnych w województwie śląskim staramy się, by nasza oferta była szeroka przez cały czas, regularnie sprowadzamy nowe gatunki roślin, szkolimy się na temat ich pielęgnacji. Oferowane przez nas drzewa liściaste to nieodzowny element aranżacji ogrodów, parków, terenów rekreacyjnych i zielonych. W zależności od specyfiki terenu i warunków glebowych doradzimy wybór odpowiednich odmian. Podpowiemy, które gatunki lepiej czują się w cieniu, a które na stanowiskach nasłonecznionych. Doradzimy również jak odpowiednio dbać o drzewa, by cieszyć się ich pięknem przez cały rok.

Sadzonki drzew ozdobnych mogą przynieść wiele korzyści zarówno dla środowiska, jak i dla ludzi. Ich pielęgnacja jest stosunkowo prosta, a przy zapewnieniu odpowiednich warunków wyrastają z nich dorodne, wielkie drzewa. Zapewniają one cień w gorące, letnie dni w parkach i ogrodach, pomagając w utrzymaniu komfortu miejsc wypoczynkowych. Zmniejszają także zanieczyszczenie powietrza, pochłaniając dwutlenek węgla z atmosfery i uwalniając do niej tlen. Ponadto drzewa liściaste zapewniają pożywienie i schronienie dla dzikich zwierząt, takich jak ptaki, pszczoły i motyle. Jeśli szukasz drzewek ozdobnych w województwie śląskim, zapraszamy do kontaktu!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło