Sadzonki krzewów ozdobnych: krzewy liściaste – sklep Waleczek

Sadzonki krzewów ozdobnych. Krzewy liściaste

Aktywne filtry

W naszej szkółce mamy rozmaite sadzonki krzewów ozdobnych, które mogą stanowić niezwykłą dekorację ogrodów i parków. Są wśród nich gatunki rodzime i egzotyczne, o nietypowych sylwetkach, pięknie kwitnące i owocujące. Wśród oferowanych przez nas roślin i sadzonek znajdą Państwo również krzewy liściaste. Wielobarwne i różnorodne krzewy liściaste stanowiące wyjątkową ozdobę parków, ogrodów i terenów zielonych przyciągają wzrok niezależnie od pory roku. Zależnie od warunków glebowo-klimatycznych Klientom polecamy różne odmiany krzewów liściastych. W naszym asortymencie znajdą Państwo krzewy liściaste niskie, średnio wysokie i wysokie, cieniolubne oraz preferujące stanowiska nasłonecznione.

Atrakcyjny i kameralny ogród

Atrakcyjne wizualnie berberysy, bukszpan, a także zachwycające wiosenną porą lilaki i magnolie, to tylko niektóre z oferowanych przez nas krzewów liściastych i ozdobnych. Posadzone w ogrodzie będą nie tylko zdobić, ale również zaznaczą granice działki, chroniąc przed wścibskimi spojrzeniami. Dzięki nim można również wyznaczać ścieżki czy strefy w ogrodzie. Duże krzewy zapewniają cień i przyjemny chłód w upalne dni. Wiele z nich ma niezwykle pachnące kwiaty i piękne owoce. Niektóre z nich są jadalne, można z nich przyrządzać pyszne desery i nalewki. Krzewy można przycinać w geometryczne lub w bardziej fantazyjne kształty, tworząc unikalną architekturę ogrodową. Byście mogli Państwo jak najdłużej cieszyć się pięknymi krzewami liściastymi, doradzimy jak odpowiednio je pielęgnować, w jaki sposób zabezpieczać na zimę i z jaką częstotliwością podlewać rośliny.

Pielęgnacja krzewów ozdobnych

Krzewy liściaste są popularnym wyborem do ogrodów również z tego względu, że większość z nich ma niewielkie wymagania. Wytrzymują duże wahania temperatur, także silne mrozy. Należy je jednak regularnie przycinać i nawozić. Jesteśmy jednym z większych producentów krzewów ozdobnych w województwie śląskim. Mamy wieloletnie doświadczenie w uprawie roślin owocowych i ozdobnych. Nasi pracownicy udzielą Państwu porad dotyczących pielęgnacji zakupionych sadzonek. Zapraszamy do kontaktu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło