O Szkółce Drzewek Waleczek w Mnichu

rośliny w doniczkach

Szkółka Drzewek Waleczek w Mnichu to rodzinna firma z tradycjami. Na rynku działamy od 1958 roku, zaopatrując Klientów z całego województwa śląskiego w najwyższej jakości drzewka owocowe i krzewy ozdobne oraz akcesoria ogrodnicze. Oferowane przez nas rośliny i sadzonki można kupić w wielu sklepach i centrach ogrodniczych w całym regionie. Naszym priorytetem jest dostarczanie Państwu wysokogatunkowych produktów - Klientom proponujemy szeroki asortyment wysokiej klasy drzewek owocowych i ozdobnych oraz różnych gatunków krzewów i traw ozdobnych. Poza drzewkami i krzewami owocowymi w naszym asortymencie znajdą Państwo kwalifikowane podkładki wegetatywne pod jabłonie, grusze, wiśnie i czereśnie.

Sprawdzony materiał szkółkarski

Naszym Klientom oferujemy wyłącznie sprawdzony materiał szkółkarski Ponieważ nasza szkółka należy do Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy, jesteśmy upoważnieni do produkcji sprzedaży drzewek owocowych objętych licencją.

Bogaty asortyment i przystępne ceny

Swój asortyment budujemy w oparciu o jakość i różnorodność. By móc dostarczać Państwu niezbędnych produktów jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stale śledzimy rynek ogrodniczy, uzupełniając nasz asortyment o nowe gatunki roślin.

Gwarantujemy nie tylko najlepszą jakość i bardzo szeroki wybór drzewek i krzewów, ale także przystępne ceny. Oferowany przez nas towar dostępny jest zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. Klientom zapewniamy fachowe doradztwo w doborze potrzebnego asortymentu – pomagamy przy wyborze odpowiednich odmian, udzielamy porad pielęgnacyjnych i podpowiadamy jak odpowiednio dbać o poszczególne gatunki.

Zapraszamy do współpracy!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło